SAMSUNG EB-BR760A 1.47Wh/380mAh 3.85V Kompatybilny bateria do SAMSUNG Gear S3 Frontier, Gear S3 Classic

Wszystkie nasze EB-BR760A baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

SAMSUNG EB-BR760A bateria do telefon 1.47Wh/380mAh 3.85V

Strona główna » Baterie do  » Baterie do SAMSUNG » SAMSUNG EB-BR760A

  • Pojemność: 1.47Wh/380mAh
  • Napięcie: 3.85V

Nowy EB-BR760A

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Samsung Gear S3 frontier (SM-R760)
Samsung Galaxy Gear S3 Classic R770, R760, R770, BR760,R765

Nowy EB-BR760A

Jak sprawić, by SAMSUNG EB-BR760A bateria twojego telefon była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SAMSUNG Gear S3 Frontier, Gear S3 Classic baterię do telefon. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć EB-BR760A baterię z telefon i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować SAMSUNG EB-BR760A baterię kiedy telefon używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię telefon w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SAMSUNG radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SAMSUNG twierdzi, że SAMSUNG Gear S3 Frontier, Gear S3 Classic baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy – nie więcej – i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest SAMSUNG zasilacz. W bolesnym uproszczeniu – dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do SAMSUNG i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *