RAZER BETTY4 Baterie do laptopów dla Razer Blade 2016 14″ V2

Wszystkie nasze BETTY4 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

RAZER BETTY4 bateria do laptopa 6160mah 11.4V

RAZER BETTY4 bateria do laptopa 6160mah 11.4V

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

RAZER blade 2016 14
Razer Blade 2016
Razer Blade 2016 14″
Razer Blade 2016 v2

RAZER BETTY4 bateria do laptopa 6160mah 11.4V

RAZER BETTY4 bateria do laptopa 6160mah 11.4V

RAZER BETTY4 bateria do laptopa 6160mah 11.4V

Jak sprawić, by RAZER BETTY4 bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż RAZER BETTY4 baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BETTY4 baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować RAZER BETTY4 baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z RAZER radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?RAZER twierdzi, że BETTY4 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy – nie więcej – i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest RAZER zasilacz. W bolesnym uproszczeniu – dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do RAZER i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *