Bateria Tablet PC lenovo L13M2P22 Kompatybilny do Lenovo MIIX2 3 10 Series

Bateria Do Notebooka Lenovo L13M2P22, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .NOWY ! Roczną Gwarancję ! 30-Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniedzy ! Szybka Wysyłka !

W razie wątpliwości, prosimy o e-mail , info@laptopowbateria.pl

LENOVO L13M2P22 bateria do 25Wh/6760mAh 3.7V

laptopowbateria.pl jest firmą specjalizującą się w sprzedaży baterii komputerów, telefonów komórkowych i zasilacz komputerowy firmy sprzedaży online.

Nasza produkcja

bateria przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku, dołożymy wszelkich produktów możemy sprzedać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Tutaj znajdziesz najlepsze 

. Jeśli nie jesteś pewien zakupu produktu, proszę odwołać się do naszych klientów.

Lenovo – L13M2P22 Aby Uzyskać Więcej Informacji

Marki LENOVO
Rodzaj Li-ion
Napięcie 3.7V
Pojemność 6760mAh/25Wh
Kolor Black
Gwarancja 1 Rok

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Lenovo MIIX2 3 10 Series

le Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do LENOVO i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *