HP BP02XL 41Wh 7.7V Kompatybilny bateria do HP Pavilion Notebook PC 15 15-AU010WM 15-AU018WM

Wszystkie nasze BP02XL baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

HP BP02XL bateria do laptopa 41Wh 7.7V

Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków HP » HP BP02XL

  • Pojemność: 41Wh
  • Napięcie: 7.7V

Nowy BP02XL

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

HP Pavilion Notebook PC 15 15-AU010WM 15-AU018WM

Jak sprawić, by HP BP02XL bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż HP Pavilion Notebook PC 15 15-AU010WM 15-AU018WM baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BP02XL baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować HP BP02XL baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z HP radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?HP twierdzi, że HP Pavilion Notebook PC 15 15-AU010WM 15-AU018WM baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy – nie więcej – i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest HP zasilacz. W bolesnym uproszczeniu – dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do HP i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *