5800mah/65Wh 11.1V Bateria do laptopa DELL Latitude 3340 3350 YFDF9

Wszystkie nasze DELL YFDF9 Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

Strona główna » Baterie do  » Baterie do DELL » DELL 0YFDF9

5800mah/65Wh 11.1V Bateria do laptopa DELL Latitude 3340 3350 YFDF9

Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków DELL » DELL YFDF9

DELL 0YFDF9 bateria

  • Pojemność: 5800mah/65Wh
  • Napięcie: 11.1V

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

DELL V131 2 Series
Latitude 3340 3350

DELL 0YFDF9 bateria

DELL 0YFDF9 bateria

DELL 0YFDF9 bateria

Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do DELL i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *