4400mAh 11.1V Bateria do laptopa SAMSUNG NP-Q1 Q1 Q1B, Q1P seria AA-PB0UC3B

Wszystkie nasze SAMSUNG AA-PB0UC3B Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

4400mAh 11.1V Bateria do laptopa SAMSUNG NP-Q1 Q1 Q1B, Q1P seria AA-PB0UC3B

Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków SAMSUNG » SAMSUNG AA-PB0UC3B

  • Pojemność: 4400mAh
  • Napięcie: 11.1V

4400mAh 11.1V Bateria do laptopa SAMSUNG NP-Q1 Q1 Q1B, Q1P seria AA-PB0UC3B

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Samsung NP-Q1
Samsung NP-Q1-M000
Samsung NP-Q1SSD

Samsung Q1 Series

Q1-900 Casomii, Q1-900 Ceegoo

Q1B, Q1P, Q1P SSD

Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do SAMSUNG i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *