4000mAh 3.82DVC Bateria do laptopa LENOVO ZUK Z1 BL255

Wszystkie nasze LENOVO BL255 Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

4000mAh 3.82DVC Bateria do laptopa LENOVO ZUK Z1 BL255

Strona główna » Baterie do  » Baterie do LENOVO » LENOVO BL255

  • Pojemność: 4000mAh
  • Napięcie: 3.82DVC

4000mAh 3.82DVC Bateria do laptopa LENOVO ZUK Z1 BL255

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Lenovo ZUK Z1

4000mAh 3.82DVC Bateria do laptopa LENOVO ZUK Z1 BL255

Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do LENOVO i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *