3150mAh /12.13Wh 3.85V/4.4V Bateria do laptopa BLU VIVO XL 2 BL-N3150Z

Wszystkie nasze VIVO BL-N3150Z Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

3150mAh /12.13Wh 3.85V/4.4V Bateria do laptopa BLU VIVO XL 2 BL-N3150Z

Strona główna » Baterie do  » Baterie do VIVO » VIVO BL-N3150Z

VIVO 0BL-N3150Z bateria

  • Pojemność: 3150mAh /12.13Wh
  • Napięcie: 3.85V/4.4V

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

BLU VIVO XL 2

Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do VIVO i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *