200mAh/0.76Wh 3.8V/4.2V Bateria do laptopa MICROSOFT Band 2 Smartwatch tools 1ICP6/18/24

Wszystkie nasze MICROSOFT 1ICP6/18/24 Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

200mAh/0.76Wh 3.8V/4.2V Bateria do laptopa MICROSOFT Band 2 Smartwatch tools 1ICP6/18/24

Strona główna » Baterie do  » Baterie do MICROSOFT » MICROSOFT 1ICP6/18/24

MICROSOFT 01ICP6/18/24 bateria

  • Pojemność: 200mAh/0.76Wh
  • Napięcie: 3.8V/4.2V

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Microsoft Band 2 Smartwatch

Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do MICROSOFT i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *