12.9Wh= 3340mAh 3.85V Bateria do laptopa MISCROSOFT Lumia 950 XL CityMan Lumia 940 XL RM-1118 BV-T4D

Wszystkie nasze MISCROSOFT BV-T4D Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

12.9Wh= 3340mAh 3.85V Bateria do laptopa MISCROSOFT Lumia 950 XL CityMan Lumia 940 XL RM-1118 BV-T4D

Strona główna » Baterie do  » Baterie do MISCROSOFT » MISCROSOFT BV-T4D

MISCROSOFT 0BV-T4D bateria

  • Pojemność: 12.9Wh= 3340mAh
  • Napięcie: 3.85V

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Miscrosoft Nokia Lumia 950 XL CityMan Lumia 940 XL RM-1118

Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii – nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean – dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baterie do MICROSOFT i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *